Pozycjonowanie stron internetowych Siedlce

Oferta pozycjonowanie stron lokalne jest skierowana przede wszystkim dla firm działających lokalnie, także dla firm działających na terenie całej Polski pragnących powiększyć oglądalność strony internetowej poprzez klientów lokalnych na terenie województwa.

Podsumuwując oferta pozycjonowanie jest skierowana głównie dla:

  • tradycyjnych sklepów,
  • warsztatów,
  • pracowni itp.

Więc nie zastanawiaj się i zacznij pozycjonowanie Siedlce.

Czego oczekujemy od Klienta ?

Pozycjonowanie - oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie ( nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowania.

Etapy współpracy z Klientem - pozycjonowanie:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny pozycjonowanie Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy na pozycjonowanie. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie.

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za pozycjonowanie za ten okres wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia za pozycjonowanie.

Wykonujemy pozycjonowanie strony nie tylko w mieście Siedlce, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie stron Siedlce.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie Siedlce i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ