Pozycjonowanie stron internetowych Gorzów Wielkopolski

Oferta pozycjonowanie stron w google jest skierowana dla klientów posiadających już swoją stronę www.

Jeśli

- Twoja strona Internetowa nie zarabia na Ciebie poprostu nie istnieje w Internecie lub jest na dalekich pozycjach,

- korzystałeś z linków sponsorowanych, ale nie przynosiło to żadnych efektów,

To dobrze trafiłeś - pozycjonowanie

Oferujemy Państwu usługę pozycjonowanie stron w wyszukiwarce google pod słowa kluczowe/frazy związane z firmą, branżą jaką klient się zajmuje.

Pozycjonowanie stron jest to proces polegający na wypromowaniu serwisu www klienta na wysokich pozycjach pod wskazane nam lub przy pomocy naszej słowa kluczowe/frazy ( najczęściej jest to nazwa firmy, nazwa produktów, usług, branży).

Więc nie zwlekaj już dziś zacznij pozycjonowanie swojej strony internetowej.

Czego oczekujemy od Klienta ?

Pozycjonowanie - oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www pod pozycjonowanie,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie ( nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowania.

Etapy współpracy z Klientem - pozycjonowanie.

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy o pozycjonowanie. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie - pozycjonowanie

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za pozycjonowanie, za ten okres wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia za pozycjonowanie.

Wykonujemy pozycjonowanie strony nie tylko w mieście Gorzów Wielkopolski, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ