Pozycjonowanie stron Sosnowiec w wyszukiwarce google.

Oferta pozycjonowanie stron lokalne jest skierowana przede wszystkim dla firm działających lokalnie, także dla firm działających na terenie całej Polski pragnących powiększyć oglądalność strony internetowej poprzez klientów lokalnych na terenie województwa.

Słowem kluczowym dla pozycjonowanie może nazwa firmy, branży, produktów itp.

Potrafimy skutecznie wypromować strony na wysoką pozycję w pierwszej dziesiątce miejsc wyszukiwarki google poprzez pozycjonowanie.

Więc nie zwlekaj już dziś zacznij pozycjonowanie swojej strony internetowej.

Pozcyjonowanie - Czego oczekujemy od Klienta ?

Pozycjonowanie - Oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie ( nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowanie.

Pozycjonowanie - Etapy współpracy z Klientem:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy o pozycjonowanie. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie.

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za pozycjonowanie, za ten okres wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia za pozycjonowanie.

Wykonujemy pozycjonowanie strony nie tylko w mieście Sosnowiec, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie Sosnowiec i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ