Pozycjonowanie stron internetowych w google - pozycjonowanie Częstochowa.

Pozycjonowanie stron polega na ingerowaniu w pozycję strony w wyszukiwarce na dane słowa kluczowe, czyli to co wpisuje przeciętny użytkownik w wyszukiwarkę.

Słowem kluczowym może nazwa firmy, branży, produktów itp.

Usługa pozycjonowanie jest również jedną z najtańszych reklam w Internecie w porównaniu do reklamy w gazecie, w radiu czy też w innych mediach.

Potrafimy skutecznie wypromować strony na wysoką pozycję w pierwszej dziesiątce miejsc wyszukiwarki google na wskazane słowa / frazy kluczowe.

Więc nie zwlekaj już dziś zacznij promowanie swojej strony internetowej.

Czego oczekujemy od Klienta ?

Oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie ( nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowania.

Etapy współpracy z Klientem:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie.

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za ten okres wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia.

Wykonujemy pozycjonowanie strony nie tylko w mieście Częstochowa i okolicach, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie stron Częstochowa.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie Częstochowa i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ