Pozycjonowanie stron Bytom

Przeciętny użytkownik trafia na strony www przedewszystkim wyszukiwarkami (np google). Z tego powodu zwiększenie widoczności twojej witryny www w wyszukiwarkach szczególnie google, jest skuteczną reklamą w Internecie.

Jeśli wiesz co to strony www to ta witryna jest odpowiedzią na pytanie co dalej.

Jak tworzenie stron wpływa na pozycjonowanie ?

Otóż pierwszym etapem pozycjonowania jest optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. A optymalizacja polega na zaprojektowaniu witryny przyjaznej wyszukiwarkom. Oczywiście ktoś by powiedział po co się męczyć, przecież są linki sponsorowane, faktycznie miał by rację, są i jest to dobry sposób promowania strony Internetowej ale nieco kosztowny. Jednak pozycjonowanie stron internetowych to nie linki sponsorowane nie wymaga tak dużych nakładów finansowych.

Dlatego jeśli chcesz aby twoja strona internetowa była efektywna, już dziś polepsz swój byt w Internecie poprzez pozycjonowanie.

Pozycjonowanie Bytom - Czego oczekujemy od Klienta ?

Oczekujemy wskazania nam:

  • adresu witryny www,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie ( nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowania.

Etapy współpracy z Klientem:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę.

Etap III - optymalizacja witryny internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie.

O pojawieniu się witryny na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za ten okres wykazujący pozycje witryny w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia.

Wykonujemy pozycjonowanie nie tylko w mieście Bytom, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie stron Bytom.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie stron Bytom i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ