Pozycjonowanie stron Słupsk

Strona www naszej firmy to ogromnie ważny element strategii marketingowej. Powinna być zaprojektowana w sposób elegancki i przyjemny dla oczu naszego klienta. Na podstawie wyglądu naszej witryny i wywołanego przez nią wrażenia klient wyrabia sobie zdanie o naszej firmie i jej produktach.

Aby do strony dotarli klienci należy wykonać pozycjonowanie strony Internetowej.

Pozycjonowanie stron polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach po wpisaniu słów kluczowych związanych np. z działalnością firmy. Jak pokazują badania zachowań internautów to poprzez wyszukiwarki największa ilość surfujących użytkowników trafia na nowe strony internetowe. Ważne więc jest pozycjonowanie stron internetowych tak, aby trafiły na nie jak największe liczby użytkowników.

Pozycjonowanie stron i słowa kluczowe przynoszą dość dużą skuteczność, a poza tym trafia się do osób naprawdę zainteresowanych tematem.

Więc nie zwlekaj już dziś zacznij pozycjonowanie swojej witryny internetowej.

Czego oczekujemy od Klienta ?

Pozycjonowanie - oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www pod pozycjonowanie,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie (nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowania.

Pozycjonowanie - Etapy współpracy z Klientem:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy o pozycjonowanie. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie.

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za ten okres za pozycjonowanie wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe, z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia za pozycjonowanie.

Wykonujemy pozycjonowanie strony nie tylko w mieście Słupsk, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie stron Słupsk.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie Słupsk i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ