Pozycjonowanie stron Internetowych

Jesteś już użytkownikiem własnej strony internetowej, nawet "wypasionej", a przy tym...... nie jesteś zadowolony?

Okazuje się bowiem, że poza znajomymi, którym udostępniłeś adres swojej strony, nikt inny nie kontaktuje się z Tobą emailem czy formularzem kontaktowym, zamieszczonym na Twojej stronie, mimo że liczyłeś na nawiązanie poprzez swoją stronę www szerokich kontaktów w interesach z nieznajomymi Ci potencjalnymi klientami czy kooperantami.

Dlaczego tak się dzieje???

Otóż dlatego, że dla nieznających adresu Twojej strony www, jesteś nadal anonimowy. Inni chcieliby Cię odszukać po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej (np. google) Twojej profesji, rodzaju wykonywanej działalności, zainteresowań itp.

Nasza rada dla szybkiego odszukania Ciebie i Twojej strony www w Internecie - to odpowiednie wypozycjonowanie strony na wiodące miejsca w wyszukiwarce internetowej poprzez tzw. słowa i frazy kluczowe, adekwatne dla Twojej profesji, rodzaju wykonywanej działalności, zainteresowań itp.

Potrafimy skutecznie wypromować strony na wysoką pozycję, w pierwszej dziesiątce miejsc wyszukiwarki google.

Czego oczekujemy od Klienta ?

Oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi strona będzie wyszukiwana ( np. nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych.

Etapy współpracy z Klientem:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowania na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie.

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za ten okres wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia za pozycjonowanie.

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie strony.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ