Pozycjonowanie stron internetowych Toruń

Pozycjonowanie stron czyli walka o najwyższą pozycję pod dane hasło kluczowe ( np. odzież, czy też nazwa firmy ) w wyszukiwarkach. Najpopularniejsze jest pozycjonowanie w google.

Pozycjonować można zamawiając usługę o nazwie pozycjonowanie stron w naszej firmie.

Dlaczego pozycjonowanie stron ?

Okazuje się bowiem, że poza znajomymi, którym udostępniłeś adres swojej strony, nikt inny nie kontaktuje się z Tobą emailem czy formularzem kontaktowym, zamieszczonym na Twojej stronie, mimo że liczyłeś na nawiązanie poprzez swoją stronę www szerokich kontaktów w interesach z nieznajomymi Ci potencjalnymi klientami czy kooperantami. Dla nieznających adresu Twojej strony www, jesteś nadal anonimowy. Inni chcieliby Cię odszukać po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej (np. google) Twojej profesji, rodzaju wykonywanej działalności, zainteresowań itp.

Potrafimy skutecznie wypromować strony na wysoką pozycję poprzez pozycjonowanie, w pierwszej dziesiątce miejsc wyszukiwarki google.

Więc nie zwlekaj już dziś zacznij pozycjonowanie swojej strony internetowej Toruń.

Pozycjonowanie stron - Czego oczekujemy od Klienta ?

Pozycjonowanie - oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www,
  • słów / fraz kluczowych pod którymi odbędzie się pozycjonowanie ( np. "fryzjer toruń" nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych dla pozycjonowania.

Etapy współpracy z Klientem - pozycjonowanie:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowanie na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy o pozycjonowanie. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi na pozycjonowanie podpisujemy umowę na pozycjonowanie.

Etap III - optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - raportowanie - pozycjonowanie.

O pojawieniu się strony na jednej z umówionych pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwarki na wskazane słowo kluczowe, emailem informujemy Klienta o tym fakcie, natomiast po każdorazowym upływie 30 - dniowego okresu rozliczeniowego przesyłamy Klientowi emailem raport za pozycjonowanie za ten okres wykazujący pozycje strony w poszczególnych dniach tego okresu w umówionych pozycjach wyników wyszukiwarki na wskazane słowa kluczowe , z wyliczeniem należnego nam wynagrodzenia za pozycjonowanie.

Wykonujemy pozycjonowanie strony nie tylko w mieście Toruń, jak również, na terenie całej Polski między innymi:

1

Skontaktuj się z nami

Zamów wizytówkę firmy lub pozycjonowanie stron Toruń.

2

Tworzenie stron

Stwórz wizytówkę firmy.

3

Pozycjonowanie stron

Zrób pozycjonowanie Toruń i pokaż wizytówkę firmy.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ