Jesteś już użytkownikiem własnej strony internetowej , nawet "wypasionej", a przy tym...... nie jesteś zadowolony.

Okazuje się bowiem, że poza znajomymi którym udostępniłeś adres swojej strony, nikt inny nie kontaktuje się z tobą emailem czy formularzem kontaktowym zamieszczonym na twojej stronie mimo, że liczyłeś na nawiązanie poprzez swoją stronę www szerokich kontaktów w interesach z nieznajomymi ci potencjalnymi klientami czy kooperantami.

Dlaczego tak się dzieje ???

Otóż dlatego, że dla nie znających adresu twojej strony www , jesteś nadal anonimowy. Inni chcieliby cię odszukać po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej ( np. google) np. twojej profesji, rodzaju wykonywanej działalności, zainteresowań itp.

Nasza rada dla szybkiego odszukania ciebie i twojej strony www w Internecie - to odpowiednie wypozycjonowanie jej na wiodące miejsca w wyszukiwarce internetowej poprzez tzw słowa i frazy kluczowe, adekwatne dla twojej profesji, rodzaju wykonywanej działalności, zainteresowań itp przykładowo: dla przedsiębiorcy budowlanego z branży zaopatrzenia placów budów mogą być to słowa- frazy "piasek", "transport materiałów budowlanych" a dla krawca np. słowa-frazy "krawiec", "krawiec męski", "szycie ubrań".

Nasza SEO WEB potrafi skutecznie wypromować strony na wysoką pozycję , w pierwszej dziesiątce miejsc wyszukiwarki google.